Do grona punktów partnerskich Stali dołączył Bulwar Pub Sport & Music. Kibice żużla i nie tylko mogą liczyć na szereg atrakcji, przede wszystkim sportowych.

 

Lokal mieści się przy ul. Nabrzeżnej, na bulwarze wschodnim. To nieoficjalny pub Stali Gorzów, utrzymany w klimacie żużlowym. W środku jest m.in. motor, wiele zdjęć z imprez i fanty kojarzące się ze speedwayem oraz naszym klubem. Dodatkowo w pubie można nabyć stalowe gadżety.

 

Każdy kibic posiadający kartę kibica może liczyć na 15 % upustu przy zakupie piwa lanego lub w butelce. – Zapraszamy fanów żużla, ale nie tylko. W naszym lokalu na trzech telewizorach i telebimie puszczamy transmisje sportowe na żywo, również te płatne, oraz retransmisje. W ten weekend będziemy czekać na kibiców speedwaya przy okazji Grand Prix Nowej Zelandii. Każdy z nich dostanie na śniadanie jajecznicę z boczkiem – zdradza Magda Kudra, menedżerka Bulwar Pub Sport & Music.

 

Jak dodaje menedżerka lokalu, w pubie można dokonywać również bezpłatnych rezerwacji miejsc. W przypadku niektórych imprez należy się jednak spieszyć.

Udostępnij