U progu zbliżającego się sezonu nadwarciański klub może pochwalić się liczbą 3000 sprzedanych karnetów.

 

– Bardzo budujące jest to, że tak wielu kibiców nie baczy na przedsezonowe prognozy i pomimo wszystko chce oglądać mecze i wspierać swój klub na dobre i na złe – mówi Filip Praski, specjalista ds. public relations w gorzowskiej Stali.

 

Od sezonu 2013 karnet wydawany jest w formie karty kibica. To przedpłacona karta pay pass. Dzięki niej otrzymujemy rabaty w przeszło 20 punktach partnerskich Stali. Każda karta kibica to również wsparcie dla naszej lokalnej społeczności, bo klub finansuje dzięki nim zakup odblaskowych kamizelek dla gorzowskich przedszkolaków. Ponadto od każdej transakcji dokonanej w punktach partnerów Stali część wydanej kwoty trafia do klubu i przeznaczona jest na szkolenie młodych żużlowców.

 

A jakby tego było mało, każdy kibic, który kupi karnet otrzymuje możliwość zakupu biletu na Speedway Grand Prix w Gorzowie za jedyne 60 złotych.

 

Zakup karnetu to również możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Będą one losowane podczas trzeciej kolejki żużlowej Ekstraligi. Od pewnego czasu co piątek do ogólnej puli wpada nowa nagroda. I tak będzie aż do rozpoczęcia sezonu i rozstrzygnięcia konkursu.

 

Udostępnij