Zarząd Stal Gorzów Wlkp. S.A. został poszerzony w tym tygodniu o dwie osoby. Ścisłe kierownictwo nadwarciańskiego klubu liczy w tej chwili pięć osób.

Do powołania nowych członków zarządu doszło podczas posiedzenia rady nadzorczej, które odbyło się 19 marca. – Do zarządu przystąpił gorzowski przedsiębiorca z branży budowlanej Tomasz Utrata, który od lat związany był z naszym klubem nieformalnie, a przystał na nasze zaproszenie. Drugą osobą jest Michał Kugler, związany ze Stalą od kilku lat jako dyrektor handlowy. Michał będzie nadal pełnił funkcję dyrektora handlowego, a jednocześnie członka zarządu – poinformował Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.

Zarząd w obecnym kształcie liczy pięć osób. Skład ścisłego kierownictwa Stali uzupełniają Przemysław Buszkiewicz i Cezary Korniejczuk, który jest wiceprezesem. Wszyscy członkowie zarządu pełnią swoje funkcje społecznie.

– Chcemy, by wszystkie zmiany, jakie zachodzą w Stali, wpływały na nasz klub pozytywnie. Chodziło o wzmocnienie siły zarządu w sferze kontaktów i budowania relacji ze sponsorami – wyjaśnił przyczyny powołania nowych członków sternik żółto-niebieskich.

Udostępnij