Dziś uruchomiona została mobilna wersja oficjalnej strony Stali Gorzów www.stalgorzow.pl. Od teraz najświeższe informacje o klubie fani będą mieli zawsze pod ręką!

Z początkiem marca funkcjonować zaczęła nowa wersja oficjalnej strony internetowej gorzowskiej Stali. Dziś klub zachęca do korzystania ze świeżutkiej, mobilnej wersji portalu.

– Mobilna odsłona jest zoptymalizowana w taki sposób, by szybko się otwierała użytkownikom na ich telefonach. Zawarliśmy najważniejsze informacje, nawigacja jest prosta i czytelna. To taka miniaturowa wersja www.stalgorzow.pl mająca na celu jak najprostszą obsługę – mówi Tomasz Przybylski z firmy Gess.pl, która zajęła się stworzeniem portalu Stali.

– Mobilna wersja naszej strony znacznie ułatwi życie kibicom. Jedną z ważniejszych zakładek jest wykaz punktów partnerskich. Każdy kibic znajdujący się w terenie może przejrzeć listę i dowiedzieć się czy dany przedsiębiorca należy do grona partnerów Stali. Fani mają więc teraz wszystkie informacje o klubie pod ręką – mówi Jacek Gumowski, marketing manager gorzowskiej Stali.

Jeśli mobilna wersja www.stalgorzow.pl przyjmie się wśród kibiców, kolejnym krokiem będzie wprowadzenie typowej, „stalowej” aplikacji na telefony.

Udostępnij