Na początku marca Stal Gorzów nagrodziła 20 osób najaktywniej udzielających się na fan page’ach klubu na portalach Facebook i Twitter. Każda z nich otrzymała kartę kibica na własny użytek.

Wielu internautów wiedzę na temat swojej drużyny czerpie przede wszystkim z portali społecznościowych. Facebook czy Twitter dają dodatkowo możliwość interakcji, kibic może przekazać światu swoje zdanie na dany temat, wesprzeć lub skrytykować działania prowadzone w klubie.

Na początku marca gorzowska Stal nagrodziła najaktywniejszych na polu społecznościowym kibiców. 20 osób otrzymało w prezencie karty kibica. Fani użytkowali je przez cały miesiąc, a pracownicy klubu podpytali część z nich o wrażenia związane z posiadaniem karty. Poniżej prezentujemy kilka opinii.

__________________________
Dzień dobry.
Serdecznie dziękuję za otrzymanie karty kibica. Jestem zadowolony z produktu, korzystam z niej w punktach partnerskich gorzowskiej Stali.
Dziękuję i pozdrawiam.
Marcin

__________________________
Witam
Korzystanie z karty kibica zachęciło mnie do kupna karnetu na cały sezon. Całoroczną wejściówkę zamierzam kupić sobie i synkowi i na pewno będziemy z niej korzystać.
Pozdrawiam
Arleta

__________________________
Wiele fajnych kart w życiu miałem, ale tak fajnej to jeszcze nigdy. Nie dość, że można nią płacić i nie trzeba nosić klepaków po kieszeniach, to jeszcze dostałem zniżkę. W największych marzeniach sennych i nie tylko… bym się tego nie spodziewał… Bardzo chętnie będę używał karty… Szczególnie w Zielonej Górze 😉
Wojtek

Udostępnij