Firma Muralo.eu zajmuje się tworzeniem tematycznych fototapet. Współpraca z gorzowską Stalą daje kibicom możliwość stworzenia w swoim domu unikalnego, żużlowego wystroju. 

 

Muralo.eu działa od bieżącego roku. Impulsem do założenia firmy była obserwacja potrzeb klientów. – Zauważyliśmy, że ludzie szukają czegoś innego do udekorowania wnętrz. Większość firm oferuje obrazki z tym samych banków zdjęć, mało kto oferuje tematy sportowe, muzyczne, związane ze znanymi artystami – tłumaczy Bartosz Pilarczyk, właściciel Muralo.eu.

 

W ofercie firmy znajdą się m.in. grafiki związane z piłką nożną, siatkówką, zespołami muzycznymi czy twórczością Henryka Chmielewskiego, czyli autora Tytusa, Romka i A’tomka. Ale Muralo.eu ma również specjalną ofertę dla kibiców Stali Gorzów.

 

Każdy kibic może wytapetować swój pokój w motywy związane z nadwarciańskim klubem. – Ogranicza nas jedynie jakość zdjęć i grafiki, którą dostajemy do obróbki. Tworzymy jednak dekoracje od małego obrazka, po fototapetę na całą ścianę – mówi Pilarczyk.

 

Obecnie firma sprzedaje swoje usługi za pośrednictwem portalu Allegro. Kibice gorzowskiej Stali po aukcji i podaniu w prywatnej wiadomości nazwy klubu i roku jego powstania, otrzymają zniżkę na usługi lub gratisowy upominek.

 

Więcej szczegółów znajdziecie pod adresami:

www.facebook.com/muraloeu
twitter.com/MuraloEu

 

Udostępnij