Pomimo niesprzyjającej aury w tym roku sezon 2013 zbliża się wielkimi krokami. W ostatnich dniach gorzowska Stal spełniła ostatnie dwa wymogi przed startem rozgrywek Enea Ekstraligi. „Żółto-niebiescy” podpisali umowę z gorzowskim OSIR-em odnośnie użytkowania stadionu im. Edwarda Jancarza, z kolei dziś obiekt przy ul. Śląskiej przeszedł pozytywną weryfikację PZM.

 

Zawodnicy gorzowskiej Stali mają już za sobą kilka treningów na żużlowym torze w tym roku, jednak korzystają z każdej nadarzającej się okazji na kolejne starty. Być może w niedzielę w końcu uda im się powalczyć w rywalizacji spod taśmy.

Jeżeli pogoda nie stanie na przeszkodzie, to w niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się kolejny trening. W premierowym ściganiu wezmą udział miejscowi zawodnicy, a pierwszy raz w tym roku na gorzowski tor wyjedzie m.in. Krzysztof Kasprzak. Gościnnie pojawi się także Krzysztof Buczkowski. Początek zajęć o godz. 14:00. Wejście dla kibiców od strony ul. Jasnej.

 

Pierwsze ligowe spotkanie na stadionie im. Edwarda Jancarza w niedzielę 14.04.2013 o godz. 18:30. Stalowcy na własnym obiekcie zmierzą się z drużyną PGE Marmy Rzeszów.

Udostępnij