Firma Łuc kompleksowo obsługuje rynek nieruchomości w Gorzowie Wlkp. i w całym województwie lubuskim. Pośredniczy w transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości i w finansowaniu ich zakupu. Oferuje pomoc przy zaciąganiu kredytu hipotecznego oraz obsługę geodezyjną inwestycji. Służy doradztwem z zakresu lokalnego rynku nieruchomości oraz pomocą prawną.

 

W ramach umowy pośrednictwa wykonuje w Państwa imieniu formalności związane z kupnem/sprzedażą nieruchomości. Organizuje wszystkie niezbędne dokumenty do umowy przedwstępnej i końcowej. Firma Łuc jest z Państwem także po sprzedaży/wynajmie, przy zdaniu/odbiorze nieruchomości.

 

 Firma Łuc Oferuje korzystne warunki współpracy! Do klientów dociera poprzez tematyczne portale internetowe, gazetki tematyczne, codzienną aktualizację ofert na swojej stronie internetowej i stały kontakt z klientem.  Efektywnie przeprowadza kampanie reklamowe swojej firmy!

 

Swoje sukces osiąga dzięki umiejętności zrozumienia potrzeb naszych Klientów. Umiejętność taką osiągnęła dlatego, że potrafi dobrze poznać ich potrzeby i preferencje, słuchać wnikliwie i wyciągać wnioski. Firma Łuc kładzie szczególny nacisk na dbałość o jakość, profesjonalne i rzetelne, a jednocześnie indywidualne podejście do każdego Klienta. Zawsze znajduje odpowiednie rozwiązanie!

 

Aby uzyskać pełne zadowolenie klientów Firma Łuc współpracuje z innymi biurami pośrednictwa, kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, bankami i developerami.

 

Zapraszając Państwa do skorzystania z usług firmy, Firma Łuc zapewniamy, że satysfakcja klientów z korzystnego i bezpiecznego przeprowadzenia transakcji, jest celem jej codziennego działania. Gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji Licencją Państwową nr 11465 oraz Ubezpieczeniem Odpowiedzialności Cywilnej Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 91059170.

 

Firma Łuc zaprasza do współpracy:

 

Firma Łuc
Nieruchomości i Geodezja


ul. Dzieci Wrzesińskich 8
66-400 Gorzów Wlkp.

Tel./Fax: (95) 735 99 82

 

e-mail: biuro@firma-luc.pl

 

www.firma-luc.pl

Udostępnij