Powraca znana akcja gorzowskiego klubu, mająca na celu zaszczepianie miłości do żużla w najmłodszych mieszkańcach regionu…

 

Akcja Kibicuj ze Stalą ma już kilkuletnią tradycję. O co chodzi? Na trybuny Stadionu im. Edwarda Jancarza zapraszane są dzieci ze świetlic, stowarzyszeń czy lokalnych placówek oświatowych – przedszkoli, gimnazjów i szkół podstawowych.

 

Najmłodsi kibice na zawody rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej wchodzą za darmo i wyznaczone mają swoje sektory. Co roku w ramach projektu Kibicuj ze Stalą, przez obiekt przy Śląskiej przewija się kilka tysięcy dzieci. Wiele grup pochodzi z Gorzowa, ale nadwarciański klub gościł też fanów z okolic grodu nad Wartą.

 

– Rok temu niemal na każdym meczu w rundzie zasadniczej na trybunach w ramach opisywanej akcji pojawiało się ponad 1000 dzieci. W tym roku znów zapraszamy placówki oświatowe, świetlice, stowarzyszenia itp. do współpracy – mówi Arkadiusz Kuświk, specjalista ds. marketingu gorzowskiej Stali.

 

Warunek akcji jest jeden: na grupę minimum 10 dzieci musi przypadać dorosły opiekun. Mile widziane są żółto-niebieskie barwy wśród uczestników przedsięwzięcia. W zeszłym sezonie najbarwniejsze grupy dostały bilety na Grand Prix Polski w Gorzowie.

 

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: a.kuswik@stalgorzow.pl do dnia 11 kwietnia, do godziny 11. Gwarancją otrzymana biletów jest otrzymanie emaila zwrotnego z instrukcją gdzie i o której można odebrać bilety.

Udostępnij