Drużyna gorzowskiej Stali po porażkach w dwóch pierwszych meczach Enea Ekstraligi liczy na zrekompensowanie się kibicom. Zawodnicy okazję do tego będą mieli już w najbliższą sobotę. Do Gorzowa przyjeżdża Unia Leszno.

Po pierwszym, nieudanym meczu z PGE Marmą Rzeszów ekipa trenera Piotra Palucha pojechała do Torunia, by na ciężkim terenie walczyć o sensację. Niestety, nasi zawodnicy okazali się słabsi od reprezentantów Aniołów, choć w kilku biegach gorzowianie pokazali pazur i zaprezentowali się z korzystnej strony.

Nie ma jednak sensu rozdzierać szat, trzeba skupić się na ostrym treningu i kolejnych zawodach. A te już w najbliższą sobotę. Drużyny gorzowskiej Stali i leszczyńskiej Unii mają do odjechania zaległe spotkanie 1. kolejki Ekstraligi. Zawody w pierwotnym terminie nie mogły się odbyć z powodu niesprzyjającej aury.

– Zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie z Unią Leszno. Sezon nie rozpoczął się dla nas tak, jakbyśmy sobie tego życzyli, ale dołożymy wszelkich starań, by w końcu wywołać uśmiech na twarzach fanów. Prosimy Was o wsparcie w tych trudnych chwilach i żywiołowy doping w sobotę – powiedział szkoleniowiec Piotr Paluch.

Początek sobotniego spotkania o godzinie 18:30. Bilety na mecz można nabywać w sklepie klubowym w galerii Askana, punktach partnerskich oraz za pośrednictwem strony www.stal.kupbilety.pl.

Udostępnij