Gorzowska Stal w Tarnowie odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie 2013. W starciu z aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski na torze tarnowskiej Unii „żółto-niebiescy” okazali się lepsi pokonując rywali 47:42. Podopieczni Piotra Palucha z pewnością w pamięci mieli jeszcze sobotni pojedynek z Unią Leszno stąd nie było to zadanie łatwe. 

 

Dodatkowo dochodził do tego fakt długiej podróży, która czekała zawodników „żółto-niebieskich”. Taką samą trasę pokonać musieli także kibice Stali, którzy tego dnia zjawili się na stadionie Unii. Po słabszym sobotnim występie, nie zwątpili w drużynę i dopingiem wspierali Stalowców w odległym Tarnowie. Gorzowska Stal chcąc nagrodzić fanów obecnych w Tarnowie postanowiła przygotować dla nich darmowe wejściówki na zbliżający się mecz z Lechmą Startem Gniezno.

 

Co zrobić aby odebrać bilet? Wystarczy zgłosić się do sklepu klubowego w Galerii Askana do czwartku (02.05) i przekazać bilet z meczu Unia Tarnów – Stal Gorzów, który odbył się w minioną niedzielę. Zapraszamy i liczymy na Wasze wsparcie w kolejnych pojedynkach „żółto-niebieskich”!

Udostępnij