Najbliższa niedziela będzie stała pod znakiem kolejnych żużlowych emocji. Do Gorzowa przyjeżdża ekipa gnieźnieńskiego Startu. Sztab żółto-niebieskich zapowiada walkę o pewne zwycięstwo. 

 

Miniony weekend był dla kibiców gorzowskiej Stali prawdziwą huśtawką nastrojów. Najpierw żółto-niebiescy ulegli na własnym torze leszczyńskiej Unii, by dzień później w odległym Tarnowie odnieść sensacyjne zwycięstwo. – Wyjazdowe zwycięstwo w Tarnowie było nam tak potrzebne. To było po prostu świetne – napisał na swoim Twitterze lider Stali Niels K. Iversen.

 

Drużyna pokazała wolę walki i to bardzo dobrze rokuje na kolejne spotkania Enea Ekstraligi. Już w najbliższą niedzielę do Gorzowa przyjeżdża Start Gniezno na czele z dobrze znanym miejscowej publiczności Matejem Zagarem.

 

– Nasza drużyna otrząsnęła się z letargu i powoli łapie wiatr w żagle. Bardzo zależało nam, by zrehabilitować się kibicom i podziękować im za wsparcie, jakie nam okazali. Teraz czas na pierwsze zwycięstwo na „Jancarzu” – powiedział trener Piotr Paluch.

Najbliższą okazją do odniesienia sukcesu na własnym torze będzie mecz z beniaminkiem z Wielkopolski. W sprzedaży są już bilety na to spotkanie. Można je nabyć w punktach partnerskich, sklepie klubowym oraz na stronie www.stal.kupbilety.pl

Punkty partnerskie Stali Gorzów, gdzie prowadzona jest sprzedaż biletów na mecze ligowe:
– Ebis – tonery, atramenty, róg Dekerta i Czartoryskiego
– Salon meblowy Sukces – ul. Okrężna 1, Strzelce Krajeńskie

Ceny biletów:

Trybuna niska:
Bilet normalny – 25 zł
Bilet ulgowy – 20 zł

Trybuna wysoka:
Bilet normalny – 30 zł
Bilet ulgowy – 25 zł

Początek spotkania: godz. 18:30

Udostępnij