Gorzowski klub włącza się do współpracy z siecią MultiBank. Z tej okazji oba podmioty przygotowały promocję dla kibiców żużlowych. 

 

Każdy kibic, który otworzy konto osobiste lub firmowe w oddziale MultiBanku przy ul.Przemysłowej 2 w Gorzowie Wlkp. (Galeria NovaPark) otrzyma możliwość zakupu biletu na Grand Prix Polski w Gorzowie z rabatem w wysokości 50 złotych.

 

– Zachęcamy wszystkich fanów speedway’a do skorzystania z promocji i zaufania naszemu partnerowi, jakim jest MultiBank. Oferta ważna jest do 25.05.2013 lub do wyczerpania puli rabatowej – mówi Arkadiusz Kuświk – specjalista ds. marketingu gorzowskiej Stali.” 

 

– Zachęcamy wszystkich kibiców do skorzystania z przygotowanej oferty. Przypominam również, że posiadając rachunek w MultiBanku każdy posiadacz Karty Kibica Stali Gorzów może ją zasilić online. Namawiam do spotkań w MultiBanku i do wspólnego kibicowania na stadionie Stali Gorzów – powiedział Piotr Barczak – Dyrektor Oddziału MultiBanku przy ul. Przemysłowej 2 (NovaPark) w Gorzowie Wlkp. 

Udostępnij