Firma GLAMBERG Sp. z o.o. jest dystrybutorem zapalniczek na rynku Europy Wschodniej.

Nasza produkcja mieści się w południowo – wschodniej części Chin w prowincji Shaodong. Firma zatrudnia ponad tysiąc osobowy zespół ludzi, któremu oddano do dyspozycji profesjonalny i wysokiej jakości sprzęt produkcyjny, mieszczący się na powierzchni 1 500 000 m2.

Produkty nasze trafiają do ponad 50 krajów świata, miedzy innymi do USA, Wielkiej Brytanii czy Niemiec, często obrandowane barwami światowych klubów
 piłkarskich.

Obok ugruntowanej już pozycji naszego producenta, firma Glamberg z sukcesem prowadzi dystrybucję elektroniki użytkowej i produktów związanych z branżą Gift. Ciągle poszerzając portfel produktów i poprawiając skuteczność działalności.

Nowo powstały oddział w centrum Warszawy pomaga nam efektywniej gospodarować towarami dostarczanymi do Polski i pozostałych krajów Europy Wschodniej. Dodatkowe znaczenie dla osiąganych wyników ma dokładny i precyzyjnie określony model kultury biznesu i jej strategii.

Odbiorcy, dostawcy, współpracownicy, jak również wszystkie otaczające nas instytucje spotykają się z naszym ogromnym zaangażowaniem i staranną obsługą. Produkty charakteryzują się wysoką jakością i możliwie niską ceną.

Udostępnij