Kolejne ligowe emocje na stadionie im. Edwarda Jancarza 19 maja. Stal Gorzów zmierzy się z drużyną Stelmet Falubazu Zielona Góra! Początek derbowego spotkania o godz. 16:00. Rusza otwarta sprzedaż wejściówek na ten pojedynek. Bilety do nabycia w Galerii Askana oraz punktach partnerskich.

Uwaga! Kibice zakupujący wejściówki będą musieli okazać dowód tożsamości (z numerem PESEL, w przypadku wszystkich, którym został nadany oraz innym numerem dokumentu tożsamości dla osób z zagranicy) ze zdjęciem lub w przypadku zakupu większej ilości biletów – dowody tożsamości pozostałych osób lub kserokopie tych dokumentów (z numerami PESEL). Nieakceptowalne są zdjęcia dowodów w telefonach komórkowych.

Sprzedaż biletów jedynie w sklepie klubowym w Galerii Askana, punktach partnerskich oraz na stronie www.stal.kupbilety.pl.

Harmonogram sprzedaży:
07.05.2013 – 14.05.2013 – Przedsprzedaż otwarta
15.05.2013 – 19.05.2013 – Sprzedaż otwarta

Przedsprzedaż biletów:

Trybuna Wysoka:
Bilet normalny – 60zł
Bilet ulgowy – 50zł

Trybuna Niska:
Bilet normalny – 50zł
Bilet ulgowy – 35zł

Sprzedaż otwarta:

Trybuna Wysoka:
Bilet normalny – 50zł
Bilet ulgowy – 40zł

Trybuna Niska
Bilet normalny – 40zł
Bilet ulgowy – 30zł

W związku z faktem, że mecze derbowe zaliczają się do imprez podwyższonego ryzyka 19 maja 2013r. na stadionie im. Edwarda Jancarza obowiązywać będzie szereg zmian w organizacji zawodów.

Każdy kibic zgodnie z regulaminem imprezy jest zobowiązany do okazania dowodu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL (jeśli jest nadany). Kibice posiadający karnety muszą potwierdzić zgodność danych z karnetu z dokumentem tożsamości.

Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion ze względu na zaostrzone i czasochłonne procedury bezpieczeństwa (weryfikacja tożsamości). Dobra współpraca ze służbami organizacyjnymi ułatwi płynne wejście na obiekt.

W przypadku odwołania zawodów podstawą do zwrotu za bilet jest posiadanie paragonu potwierdzającego zakup.

Kibice posiadający karnet na sezon 2013 mają wstęp na tą imprezę za okazaniem całorocznej wejściówki oraz dokumentu tożsamości. W przypadku, gdy na karnet wybiera się inna osoba musi ona wypełnić formularz – link.

Kibice, którzy chcą przepisać dane z biletu na inną osobę muszą zgłosić się do siedziby Klubu, bądź w dniu zawodów do kasy nr 8 – Informacja.

Punkty partnerskie Stali Gorzów, gdzie prowadzona jest sprzedaż wejściówek na mecze ligowe:
– Ebis – tonery, atramenty, róg Dekerta i Czartoryskiego
– Salon meblowy Sukces – ul. Okrężna 1, Strzelce Krajeńskie

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

W sprzedaży są również:

– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

Bilety VIP są dostępne tylko i wyłącznie w sekretariacie Klubu.

Udostępnij