5 czerwca na Stadionie imienia Edwarda Jancarza pojawią się reprezentanci Polski w cyklu Grand Prix. Nasi zawodnicy odbędą specjalny trening przez gorzowskim turniejem, który odbędzie się już 15 czerwca.

Trening Polaków przed Grand Prix odbędzie się z inicjatywy włodarzy gorzowskiego klubu. Jak podkreśla zarząd Stali Gorzów, w dniu Grand Prix liczyć będą się tylko dwie barwy: biel i czerwień. – 15 czerwca zapominamy o klubowych sympatiach i antypatiach. Tego dnia wszyscy kibicujemy reprezentantom Polski. Naszym marzeniem jest, aby Mazurek Dąbrowskiego na „Jancarzu” podczas tego wieczoru zabrzmiał dwa razy – na starcie zawodów i przy koronacji zwycięzców. Zapraszam wszystkich kibiców niezależnie od tego z jaką drużyną w lidze sympatyzują. Najważniejsze tego dnia jest to, aby turniej wygrał nasz rodak, a wszyscy startujący Polacy zdobyli jak największą liczbę punktów – mówi Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.

Swoją obecność na treningu zapowiedzieli już Jarosław Hampel, Tomasz Gollob, Krzysztof Kasprzak i Bartosz Zmarzlik. – 5 czerwca zaplanowaliśmy trening, w którym udział wezmą jedynie Polacy. To nieoficjalny trening, który ma im pomóc w zapoznaniu się z naszym owalem. Każdy z zawodników potwierdził już swoją obecność. Natychmiast po zawodach ligi szwedzkiej zawodnicy spakują swoje rzeczy i pojadą do Gorzowa – zdradza kierownik drużyny Stali Krzysztof Orzeł.

Środowy trening rozpocznie się o godzinie 16. Klub Sportowy Stal Gorzów serdecznie zaprasza na to wydarzenie wszystkich kibiców.

Udostępnij