Sprawdź jakie atrakcje czekają na nadwarciańskim bulwarze i w jego okolicach.

Gorzów Speedway Grand Prix of Poland będzie miało miejsce już 15 czerwca. Dzień wcześniej odbędzie się Moto Racing Show. Most Staromiejski i nadwarciański bulwar zamienią się w motocyklową i samochodową arenę. Imprezę organizuje Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy ze Stalą Gorzów i Instytutem Przestrzeni Artystycznej.

W piątek żużlowo-motoryzacyjne emocje rozpoczną się o godzinie 14:30 w Askanie. Tam odbędzie się oficjalne losowanie numerów pól startowych Grand Prix of Poland, któremu towarzyszyć będą pokazy tatuażu, wystawa projektów tatuaży, wystawa fotografii sportowej, sesja autografowa z udziałem byłych zawodników Stali Gorzów i liczne konkursy z nagrodami.

Już od 16 pod dominantą i na bulwarze zachodnim startują kolejne eventy. W przejściu podziemnym pod Info-Globem swoje zdjęcia prezentować będą Radosław Kalina, Marcin Szarejko, Tomasz Frank i Marcin Bielecki. Będą też kolejne pokazy tatuażu, a o 22:30 ruszy Silent Disco.

Na bulwarze mieszkańcy skorzystać będą mogli z symulatorów motoryzacyjnych, będą też pokazy statyczne aut klasycznych, tuningowanych, rajdowych i motorów. Ponownie wszyscy obecni będą mogli oglądać pokazy driftu w wykonaniu gościa specjalnego, którym będzie Krzysztof Hołowczyc. Towarzyszyć mu będzie m.in. Rafał „Stunter13” Pasierbek – mistrz świata we freestyle’owej jeździe na motocyklu z 2011 roku. Pokazy wystartują o godzinie 19 na Moście Staromiejskim.

Motoryzacyjne czary uświetnione będą znakomitą muzyką. Na bulwarowej scenie zaprezentują się zespoły: 5 Rano, Rekonstrukcja, RWA, a w roli gwiazdy wieczoru o 21:30 zagra formacja Jamal.

Udostępnij