Stowarzyszenie Kibiców Stali Gorzów „Stalowcy” oraz Klub Sportowy Stal Gorzów serdecznie zapraszają wszystkich kibiców do udziału w charytatywnych aukcjach na rzecz jednego z kibiców Stali. Do wygrania są niezwykle cenne fanty.

Dawid Nizio to młody, ale wieloletni kibic gorzowskiej Stali. Po powrocie z finałowego meczu w Tarnowie w 2012 roku Dawid pojechał na badania lekarskie, gdyż coraz gorzej się czuł. Jak się później okazało, przyczyną złego samopoczucia podczas wyjazdu była białaczka. Dawid od razu podjął intensywne leczenie w szczecińskim szpitalu, by jak najszybciej powrócić na ukochany stadion przy Śląskiej. Kosztowne leczenie znacznie odbija się na życiu jego rodziny, dlatego środowisko związane z gorzowską Stalą postanowiło pomóc żółto-niebieskiemu bratu w potrzebie.

Stowarzyszenie podczas meczów Stali prowadziło już zbiórki na rzecz Dawida, teraz przyszła kolej na aukcje charytatywne. „Stalowcy” oraz Klub Sportowy Stal Gorzów serdecznie zapraszają wszystkich kibiców do udziału w licytacjach. Wygrać można bezcenne fanty, jak np. brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu, pierwszy kevlar Bartka Zmarzlika z jego autografem czy piłkę z podpisami legend polskiego futbolu: Lubańskiego, Tomaszewskiego i Górskiego.

Wszystkie gadżety znaleźć można pod poniższym adresem:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=20689360

Jeszcze raz zachęcamy wszystkich fanów do wsparcia wspólnej akcji gorzowskiego klubu i stowarzyszenia. A Dawidowi życzymy błyskawicznego powrotu do pełni zdrowia. „Tu braci się nie traci, nigdy nie zostaniesz sam!”.

Udostępnij