Dobiega końca sprzedaż biletów na Grand Prix Polski w Gorzowie. W dystrybucji pozostało niecałe trzy tysiące wejściówek. Klub Sportowy Stal Gorzów z tej okazji przygotował dla kibiców, a w szczególności dla gorzowskich kibiców specjalną promocję.

 

Promocja obejmuje ostatnie miejsca, które pozostały wolne przed sobotnimi zawodami z cyklu Grand Prix. To sektory na drugim łuku oraz ostatnie, często pojedyncze miejsca na pozostałej części stadionu.

 

– Myślę, że to jest dobra, a nawet bardzo dobra informacja dla kibiców. Ponieważ dzięki finansowemu wsparciu Sponsora Elitarnego cyklu Grand Prix na żużlu możemy sobie pozwolić na wyjątkową promocję na ostatnie wolne miejsca na stadionie. Wypada sobie życzyć aby również w kolejnych latach, wsparł nas możny sponsor, tak aby móc już na początku sprzedaży zaproponować kibicom niższe ceny. Mam nadzieję, że dzięki temu wsparciu, najbliższy turniej Grand Prix obejrzy komplet publiczności. A wspaniały doping polskich kibiców poniesie naszych reprezentantów w komplecie na podium – wyjaśnia Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.

 

Bilety na trybunę dolną na sektory 1,2,3 oraz sektory 24 i 25, które na co dzień są wykorzystywane na potrzeby kibiców przyjezdnych w ramach promocji kosztować będą jedynie 30 złotych. Z kolei wejściówki na pozostałą część stadionu od jutra kosztować będą jedynie 60 zł. Klub zrezygnował również z podnoszenia cen w ostatnim dniu sprzedaży, więc podane ceny będą obowiązywać aż do końca sprzedaży. Bilety będzie można nabywać w sklepiku klubowym od piątku w Galerii Askana w godzinach od 9.00 do 21.00 oraz w kasach klubu także piątek od godz. 16.00 do 19.00 i w dniu zawodów od godz. 12.00.

 

Kasy biletowe będą otwarte już w piątek od godziny 16. O godzinie 17 odbędzie się natomiast oficjalny trening przed sobotnią rundą Grand Prix, który będzie dostępny dla kibiców za okazaniem programu zawodów. Wejście w sektory od strony ul. Jasnej.

 

Programy zawodów można nabywać w cenie 15zł już od jutra od godzin porannych w sklepie klubowym w Askanie oraz w kasach stadionu od godz. 16.

 

 

Udostępnij