Lider gorzowskiej Stali obchodzi dzisiaj urodziny. Z tej okazji redakcja www.stalgorzow.pl życzy naszemu Duńczykowi samych sukcesów na torze i w życiu prywatnym.

 

Niels Kristian Iversen urodził się 20 czerwca 1981 roku. Dzisiaj kończy 31 lat. Jest on jednym z najskuteczniejszych, jak nie najskuteczniejszym, obcokrajowcem przywdziewającym kewlar Stali Gorzów w historii naszego klubu. Z okazji urodzin życzymy Nielsowi wielu sukcesów na torze, bezkolizyjnej jazdy i szczęścia w życiu prywatnym. 

Klub Sportowy Stal Gorzów zachęca jednocześnie kibiców, by na adres redakcja@stalgorzow.pl przesyłali życzenia dla naszego czołowego jeźdźca zagranicznego. Życzenia będą przyjmowane do godziny 12 w nocy. Jutro wszystkie zebrane maile od fanów zostaną przekazane Nielsowi. Pokażmy, że pamiętamy o liderze naszej drużyny!

Udostępnij