Każdy kibic, który nabędzie bilet na mecz z Toruniem lub posiada karnet na sezon 2013, ma prawo do wzięcia udziału w konkursie „Stalowy Redaktor Sportowy”.

Runda zasadnicza:

Zabawa polega na napisaniu JEDNEJ relacji z dowolnie wybranego spotkania Stali Gorzów w tym sezonie, a następnie wysłaniu pracy na adres mailowy p.kaminski@stalgorzow.pl Trzy najlepsze naszym zdaniem teksty zostaną zakwalifikowane do finału.

Zasady:

– Każda praca musi być podpisana

– Przy ewentualnym zakwalifikowaniu się do finału weryfikujemy, czy dana osoba rzeczywiście kupiła bilet (posiada karnet) oraz czy dane na dowodzie tożsamości są kompatybilne z tymi podanymi w mailu (Weryfikujemy w sposób następujący: Każdy finalista okaże bilet na mecz z Toruniem (karnet) oraz swój dowód tożsamości w budynku Klubu w celu potwierdzenia danych z maila)

– Każda osoba może napisać tylko jedną relację

– Osoba, która napisze dwie lub więcej relacji, zostanie zdyskwalifikowana

– Do finału przechodzą trzy najlepsze naszym zdaniem prace.

Finał:

Autorzy trzech najlepszych tekstów (nazywani później Finalistami) po przejściu weryfikacji mają do dyspozycji gorzowskich juniorów i przeprowadzają z nimi po wywiadzie w następujący sposób:

– Finalista A -> Junior A
– Finalista B -> Junior B
– Finalista C -> Junior C

Czyli każda osoba po jednym wywiadzie z jednym z żużlowców. Łącznie otrzymamy trzy opracowane wywiady.

                                                  

                                                   
                                               
                                                                              Terminarz konkursu

22.07 (poniedziałek) – Dzień rozpoczęcia sprzedaży biletów na mecz z Toruniem – ukazanie się na stronie informacji o konkursie oraz o zasadach, na jakich jest przeprowadzany; otwarcie rundy zasadniczej konkursu – początek możliwości wysyłania prac na p.kaminski@stalgorzow.pl

28.07 (niedziela) – Dzień meczu z Toruniem – zakończenie rundy zasadniczej konkursu; zbieranie prac do godziny 24:00. Teksty wysłane później nie będą uwzględniane.

04.08 (niedziela) – Dzień meczu z Rzeszowem – ogłoszenie wyników rundy zasadniczej, weryfikacja Finalistów do dnia 07.08 (środa).

08.08 (czwartek) lub 11.08 (niedziela) – Terminy rezerwowe rozgrywek ENEA Ekstraligi – zorganizowanie finału konkursu w Sali Konferencyjnej (zjawić musi się troje Finalistów oraz troje rozmówców). Ostateczny termin finału (08.08 lub 11.08) zostanie ogłoszony wraz z ogłoszeniem wyników rundy zasadniczej konkursu.

12.08 (poniedziałek) – Dzień zbioru opracowanych wywiadów – Finaliści wysyłają opracowane wywiady na adres mailowy p.kamiski@stalgorzow.pl do godziny 18:00.  

13.08 (wtorek), godzina 10.00 – Dzień ogłoszenia ostatecznych wyników konkursu Stalowy Redaktor Sportowy – podanie nazwiska Zwycięzcy oraz nazwisk dwóch Finalistów, którzy otrzymają nagrody pocieszenia.

Odbiór nagród do dnia 15.08 (czwartek) – Dzień meczu z Wrocławiem – po ogłoszeniu wyników (13.08, godz. 10.00) Zwycięzca i Finaliści mogą odebrać nagrody:
a) w sekretariacie Klubu (we wtorek oraz w środę w godzinach pracy sekretariatu)
b) w kasie informacyjnej (tylko w dniu meczu z Wrocławiem).
Nagrody muszą być odebrane najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem próby toru.

                                                                                Nagrody

Zwycięzca: 1 bilet z wejściem do parku maszyn na mecz z Wrocławiem, publikacja obu prac (relacja, wywiad) na www.stalgorzow.pl

Finaliści: Każdy z Finalistów po 1 bilecie na mecz z Wrocławiem oraz po jednym gadżecie klubowym.

W finale docelowo wywiady 7 – 12 pytań (Nie ma górnego limitu pytań, prosilibyśmy jednak nie układać ich mniej niż 7).

Wzięcie udziału w konkursie Stalowy Redaktor Sportowy jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na możliwość publikacji napisanych tekstów przez redakcję Klubu na portalu www.stalgorzow.pl  oraz na przetwarzanie danych osobowych przez Klub Sportowy Stal Gorzów Wielkopolski S.A.

Udostępnij