W niedzielę gorzowska Stal pokonała Unię Tarnów w ramach rozgrywek Enea Ekstraligi. Niestety dzień po tym spotkaniu dotarła do nas smutna wiadomość. Grupa kibiców „żółto-niebieskich” z Sulęcina jadąca na mecz do Gorzowa uległa wypadkowi… W konsekwencji jeden z kibiców poniósł śmierć. 

 

Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 22. Jak informuje sulęcińska straż pożarna, zgłoszenie przyszło o godz. 17:33 w niedzielę.

 

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy na poboczu drogi. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu i ewakuowaniu osób uwięzionych z uszkodzonego pojazdu oraz pomocy dla pogotowia udzielając poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy – czytamy na stronie www.strazsulecin.pl.

 

W wypadku uczestniczyło pięć osób. Jedna z nich zmarła w gorzowskim szpitalu wskutek wewnętrznych obrażeń. Pozostali kibice są ranni.

 

Klub Sportowy Stal Gorzów składa najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom zmarłego kibica. Jednocześnie liczymy, że poszkodowani Stalowcy jak najszybciej wrócą do zdrowia.

Udostępnij