Upały nie ustępują. Klub Sportowy Stal Gorzów oraz właściciel restauracji American Chicken ufundowali na najbliższe spotkanie Stali wodę pitną dla kibiców, co z pewnością wielu fanom pozwoli łatwiej przetrwać słoneczną niedzielę.

W Polsce od kilku dni utrzymują się wysokie temperatury powietrza. W najbliższą niedzielę w Gorzowie ma być ponad trzydziestostopniowy upał.

– W związku z tym, że mamy mecz telewizyjny, którego godziny rozpoczęcia nie możemy zmienić, a ustalony jest on na godzinę 16, kiedy to na niebie będzie mocne słońce, wraz z naszym partnerem – firmą American Chicken ufundowaliśmy dla kibiców Stali wodę pitną. Będzie ona dostępna na przeciwległej prostej do startu przy stoiskach gastronomicznych – poinformował prezes nadwarciańskiego klubu Ireneusz Maciej Zmora.

Sylwester Głodowski z American Chicken dodaje, że będzie dostępnych 5 dystrybutorów z wodą z wymiennymi butlami wody. Każda butla to 18 litrów wody  pitnej. Mamy nadzieję, że każdy spragniony ugasi swoje pragnienie, a akcja pozwoli łatwiej przetrwać upalny dzień

Udostępnij