Wraz ze swoją rodziną – mamą, tatą i siostrą – po raz pierwszy przy Śląskiej zawitała ośmioletnia Wiktoria walcząca z ciężką chorobą. Dotychczas na mecze nadwarciańskiego klubu uczęszczała jedynie siostra, która jest zapaloną fanką żużla i fotografii. Wiktoria również zapragnęła złapać stalowego bakcyla”, dlatego zaprosiliśmy całą rodzinę dziewczynki na mecz z Unią.

 

Pomysł wizyty wyszedł natomiast od pana Przemysława, sąsiada rodziny i wieloletniego kibica żółto-niebieskich. – Nasz kolega zaproponował nam wizytę na meczu Stali. Dla Wiktorii to nowość. Oglądała już mecze w telewizji, ale nigdy na żywo – powiedział redakcji www.stalgorzow.pl tata Wiktorii.

 

Wiktoria jeszcze przed rozpoczęciem spotkania zawitała do parku maszyn, gdzie przyjrzała się pracy mechaników żółto-niebieskich, przywitała się z kapitanem drużyny Krzysztofem Kasprzakiem i udzieliła wywiadu dla Stal.TV. Następnie pokazaliśmy jej jak wygląda strefa pracy dziennikarzy i trybuna pod wieżyczką sędziowską. Później był już tylko czas na aktywne kibicowanie naszym żużlowcom.

 

Żywimy nadzieję, że ta wizyta na długo zapadnie w pamięci Wiktorii i że częściej będzie zaszczycać nas swoją obecnością na stadionie przy Śląskiej.

Udostępnij