Jak powszechnie wiadomo, kibicem jest się nie tylko na stadionie, ale na co dzień. Stal Gorzów to nie tylko mecze, to styl życia. Każdy fan swoimi najpiękniejszymi, żółto-niebieskimi chwilami będzie mógł podzielić się z publicznością podczas meczu z wrocławską Spartą.

 

To już kolejna odsłona naszej akcji. Po raz pierwszy odbyła się ona w ubiegłym sezonie podczas rundy play off. Droga do ukazania swojego żółto-niebieskiego świata uwiecznionego na zdjęciu nie jest trudna. Wystarczy wysłać fotografię na adres mailowy: redakcja@stalgorzow.pl do 14 sierpnia. Z nadesłanych zdjęć powstanie klip, który wyemitowany zostanie na telebimach podczas odgrywania dobrze znanej na „Jancarzu” piosenki 2+1 „Chodź, pomaluj mój świat”.

 

Każdy chętny fan będzie mógł z innymi kibicami podzielić się swoim spojrzeniem na życie przez żółto-niebieski pryzmat. Mogą to być zdjęcia z dojazdów na mecz, wystroju pokoju czy auta lub zagranicznych wycieczek. Wszystko zależy od inwencji i wyobraźni sympatyków Stali.

 

Klub zastrzega sobie prawo do wyboru zdjęć. Wysłanie fotografii jest adekwatne ze zgodą na upublicznienie swojego zdjęcia i wizerunku na telebimach.  

Udostępnij