Pylon reklamowy Gorzów Przystań znajdujący się przy osiedlu Słonecznym został odnowiony przez Stowarzyszenie Kibiców Stali Gorzów „Stalowcy”.

Reklamowy totem już jakiś czas temu został pokryty napisami związanymi ze Stalą Gorzów. Widok znacznie jednak szpecił reklamowy element witający gości jadących od strony Kostrzyna, dlatego kibice ze stowarzyszenia „Stalowcy” postanowili odnowić pylon. Spotkało się to z pozytywną reakcją gorzowskiego magistratu.

– Cieszymy się z inicjatywy członków Stowarzyszenia Kibiców Stali Gorzów „Stalowcy”, którzy z własnej woli zmyli z miejskiego pylonu dewastujące napisy. Pokazali tym samym, że wygląd miasta nie jest im obojętny. Mamy nadzieję, że takie działanie wpłynie pozytywnie w przyszłości na tych, którzy swym malowaniem niszczą elewację budynków – powiedział Tomasz Kucharski, dyrektor wydziału sportu i turystyki Urzędu Miasta.

Jak przyznaje Grzegorz Szymański ze stowarzyszenia „Stalowcy”, jeśli któryś z kibiców chce rozładować swoją energię lub wykorzystać plastyczny talent, najlepszą drogą będzie zgłoszenie się bezpośrednio do członków stowarzyszenia.

– Łatwo nawiązać z nami kontakt, chociażby poprzez oficjalny profil stowarzyszenia na Facebooku. Zapraszamy wszystkich z zapałem i talentem plastycznym do współpracy. To na pewno lepsza forma wyrażania miłości do klubu niż mazanie po miejskich elewacjach czy banerach – mówi Szymański.

Udostępnij