Linus Sundstroem parafował umowę z Coventry Bees i w barwach tego klubu wystąpi w ostatnim meczu, jaki Pszczoły rozegrają na Brandon Stadium przeciwko King’s Lynn. Póki co nie jest jeszcze znana data tego meczu, który pierwotnie miał zostać rozegrany 10 kwietnia, ale wówczas pogoda uniemożliwiła ściganie.

Młody Szwed wystartuje z numerem 1, w miejsce Krzysztofa Kasprzaka, który po ostatnich mało udanych występach w Elite League ma się skupić na trzech ostatnich turniejach Grand Prix oraz na swoim testmemorialu, który zaplanowano na 11 września na stadionie Piratów z Poole. Jeden z promotorów Coventry Bees, Neil Watson, żałuje, że współpraca z Polakiem nie przebiegała w tym sezonie tak, jak klub i sam zawodnik tego oczekiwali, ale dostrzega także dobre występy, które notował Kasprzak.

Kierownictwo ekipy z hrabstwa West Midlands pomału zastanawia się nad składem drużyny na przyszły rok. Póki co Sundstroem wystąpi w ostatnim w tym roku meczu Pszczół. Szwed już kilkukrotnie udowadniał, że tor na Brandon Stadium wybitnie mu pasuje, w ubiegłym roku triumfował w otwierającym sezon turnieju Brandonapolis, a w bieżącym sezonie w meczu ligowym w barwach Peterborough zdobył 11 punktów i 2 bonusy.

Źródło: coventrybees.co

Udostępnij