Klub Sportowy Stal Gorzów wspiera schronisko dla zwierząt „Azorki”. Rozpoczęliśmy długofalową współpracę ze schroniskiem, a naszym podopiecznym został pies o wdzięcznym imieniu Łobuz.

 

Gorzowska Stal nie pozostaje obojętna na los zwierząt. Klub właśnie rozpoczął współpracę z sąsiadami z położonego na Zawarciu schroniska „Azorki”. Stal zdecydowała się na tak zwaną wirtualną adopcję psa Łobuza.

 

Gorzowskie schronisko jest przepełnione, dlatego jego sternicy zachęcają do adopcji psów przez mieszkańców. – Zapraszamy mieszkańców Gorzowa do naszego schroniska. Schronisko jest czynne przez siedem dni. Mamy dużo ładnych piesków, każdemu pomożemy dobrać pupila dla siebie. Cały proces adopcji trwa 10 minut. Wystarczy spisać umowę – trzeba mieć ze sobą dowód osobisty – i uiścić opłatę w wysokości 25 złotych za psa dorosłego i 20 złotych za szczeniaczka. Jeśli ktoś nie może wziąć zwierzęcia do domu, można nam pomóc poprzez wirtualną adopcję, tak jak uczyniła to Stal – mówi dyrektor schroniska Krzysztof Skrzypnik.

 

Pracownicy klubu będą systematycznie pojawiać się w schronisku i odwiedzać Łobuza. Ponadto co miesiąc klub będzie zasilał finansowo konto „Azorków”.

Udostępnij