Zawodnicy gorzowskiej Stali po raz kolejny wezmą udział w koncercie charytatywnym „Strzelczanie dla Strzelczan”, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Koncert „Strzelczanie dla Strzelczan” od pięciu lat gromadzi mieszkańców gminy i powiatu, którzy chętnie wspierają inicjatywę niesienia pomocy dla najbardziej potrzebujących osób z tamtejszego regionu.

Jak podkreśla Mateusz Karkoszka, jeden z organizatorów wydarzenia, żółto-niebiescy jawnie przyczyniają się do sukcesu inicjatywy, która przez pięć lat zgromadziła łącznie ponad 130 tysięcy złotych dla poszkodowanych mieszkańców. – Stal zawsze nas wspiera i działa na uczestników imprezy jak przysłowiowy magnes. Puszki kwestujących żużlowców szybko się zapełniają, bo mieszkańcy Strzelec to kibice czarnego sportu i gorzowskiej Stali – przyznaje Karkoszka.

Tegoroczna edycja imprezy oprócz koncertu zakłada m.in. loterię z nagrodami, pokaz pojazdów militarnych, I Rajd o Puchar Burmistrza Strzelec, występy artystyczne, przejażdżki offroad’owe czy pokaz akcji ratunkowej. – Zapraszamy wszystkich kibiców gorzowskiej Stali do Strzelec – dodaje Mateusz Karkoszka.

Jednocześnie informujemy, że dziś o godzinie 16:30 zawodnicy gorzowskiej Stali będą gościć w TVP Gorzów. Juniorzy Stali Gorzów 4 września w Częstochowie zdobyli tytuł Młodzieżowych Drużynowych Mistrzów Polski. Właśnie ten sukces będzie głównym tematem ich dzisiejszej wizyty w TVP Gorzów. Naszym młodym mistrzom będzie towarzyszył szkoleniowiec drużyny Piotr Paluch.

Udostępnij