Drużyna gorzowskiej Stali po raz kolejny wystartuje w rozgrywkach Gorzowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

 

To już kolejny sezon, w którym udział wezmą zawodnicy siatkarskiej drużyny Stali Gorzów. W ubiegłorocznych rozgrywkach nasi siatkarze wywalczyli szóste miejsce. Łącznie udział w nich brało dwanaście drużyn. W tym roku Stalowcy chcą powalczyć o awans do pierwszej czwórki rozgrywek.

 

– Celem jest wejście do pierwszej czwórki, dochodzi do nas dwóch chłopaków, którzy wcześniej grali w zespole Spaw-Kon, który zdobył drugie miejsce w sezonie 2012/2013. Uważam, że ostatnie rozgrywki zakończyliśmy z dobrym wynikiem. Jesteśmy młodym zespołem, zgraliśmy się, trenujemy, dlatego ten sezon będzie lepszy w naszym wykonaniu. Skupiamy się na czwórce, a co będzie dalej zobaczymy – zapowiada kapitan żółto-niebieskich Maciej Błoch.

 

Warto dodać, że w tym sezonie nasza drużyna wzmocniona została nowym sponsorem, firmą Spaw-Kon. – W zeszłym roku indywidualnie sponsorowaliśmy jedną z drużyn, ona się rozpadła i część zawodników przeszła do gorzowskiej Stali, dlatego zdecydowaliśmy, że w tym roku będziemy kontynuować współpracę właśnie z żółto-niebieskimi. Mamy nadzieję, że drużyna osiągnie jak najlepszy wynik – mówi Tomasz Burak z firmy Spaw-Kon.

 

Rozgrywki GALPS startują w połowie października.   

Udostępnij