Łobuz ściągnął na siebie i na gorzowskie schronisko dla zwierząt „Azorki” wielkie zainteresowanie. Potwierdza to kierownik placówki Krzysztof Skrzypnik. Prawdopodobnie Łobuz już niebawem znajdzie nowy dom.

 

– Tego się nie spodziewaliśmy. Łobuz, czyli piesek objęty wirtualną adopcją przez Stal Gorzów cieszy się niezwykłą popularnością. Niemal codziennie odwiedzają go gorzowianie, często pojawiają się też pracownicy Stali, którzy zabierają go na spacery – mówi kierownik „Azorków” Krzysztof Skrzypnik.

 

Ostatnia wizyta Stalowców w schronisku miała miejsce wczoraj. Łobuz otrzymał w prezencie gustowną, żółto-niebieską chustę. Być może już niedługo piesek znajdzie nowy dom po ośmioletnim pobycie w schronisku.

 

Tymczasem kierownictwo „Azorków” zachęca gorzowian do kolejnych, realnych i wirtualnych adopcji: – Zapraszamy mieszkańców Gorzowa do naszego schroniska. Schronisko jest czynne przez siedem dni. Mamy dużo ładnych piesków, każdemu pomożemy dobrać pupila dla siebie. Cały proces adopcji trwa 10 minut. Wystarczy spisać umowę – trzeba mieć ze sobą dowód osobisty – i uiścić opłatę w wysokości 25 złotych za psa dorosłego i 20 złotych za szczeniaczka. Jeśli ktoś nie może wziąć zwierzęcia do domu, można nam pomóc poprzez wirtualną adopcję, tak jak uczyniła to Stal – mówi dyrektor schroniska Krzysztof Skrzypnik.

Udostępnij