Szkoleniowiec gorzowskiej drużyny Piotr Paluch specjalnie dla serwisu stalgorzow.pl podsumował postawę swoich podopiecznych w sezonie 2013. Na początek poprosiliśmy go o ocenę postawy młodzieżowców.

 

Łukasz Kaczmarek – W wieku 18 lat podniósł swoje umiejętności, ostatnio wygrał jedną z rund Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski i powoli, powoli się rozwija, aczkolwiek na torze jeszcze dużo pracy przed nim.

 

Łukasz Cyran – Początek sezonu miał dobry, ale gdzieś w trakcie to uciekło. Nie mógł dopasować się, nie jechał należytymi ścieżkami i popełniał za dużo błędów na trasie. Zwracaliśmy na to uwagę na treningach, ale stare nawyki zrobiły swoje.

 

Adrian Cyfer – Zrobił największy postęp wśród juniorów. Średnią biegopunktową podwyższył jeszcze raz w stosunku do zeszłego roku. Z miesiąca na miesiąc i z meczu na mecz się rozwijał, pokonywał seniorów. Brakuje mu cwaniactwa, pewności siebie, by rywal bał się go na torze, ale wszystko idzie w dobrym kierunku i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wraz z Bartkiem Zmarzlikiem będą tworzyć jedną z lepszych par juniorskich w Ekstralidze.

 

Bartosz Zmarzlik – Po kontuzji wszedł na swoje tory, ale to nie był do końca Bartek, którego znamy. Zaliczył minimalnie gorszy sezon, miał problemy sprzętowe, ale w wielu meczach jako rezerwowy zastępował seniorów i zdał ten egzamin na piątkę. Jest naszym bardzo silnym punktem.  

Udostępnij