W ostatni czwartek w Szczecinie odbyło się spotkanie tamtejszych biznesmenów z przedstawicielami Business Speedway Clubu i zarządem gorzowskiej Stali.

„Private Banking po godzinach” to cykl nieformalnych spotkań o prestiżowym charakterze dedykowany środowisku biznesowemu z całej Polski. Interesująca tematyka prelekcji i klubowy charakter imprez mają na celu sprzyjać rozwijaniu nieformalnych kontaktów wśród gości. Organizatorem cyklu spotkań jest Noble Bank.

Ostatnie spotkanie skupiło środowisko szczecińskich biznesmenów i członków Business Speedway Clubu. Miało ono na celu zachęcenie strony szczecińskiej do współpracy z BSC. Ponadto gorzowianie zaprosili na zawody przy Śląskiej w sezonie 2014.

Klub reprezentowali prezes zarządu Ireneusz Maciej Zmora, prezes honorowy Władysław Komarnicki i członek zarządu Michał Kugler. Wraz z nimi na spotkanie przybył przewodniczący Rady Miasta Gorzowa Jerzy Sobolewski.

Michał Kugler podkreśla, że spotkanie było ważnym przyczynkiem do dalszej współpracy: – Reprezentantom szczecińskiego biznesu bardzo spodobała się idea Business Speedway Clubu i możliwość współpracy z gorzowskim biznesem. Zapowiedzieli, że odwiedzą stadion imienia Edwarda Jancarza, kiedy tylko nadarzy się okazja – podsumował Kugler.

Udostępnij