Drugi rok z rzędu Klub Sportowy Stal Gorzów wraz z firmą „Sonar” będzie realizować innowacyjny na skalę żużlowej Polski projekt z personalizowanymi kalendarzami dla fanów.

Pierwszą możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego kalendarza kibice gorzowskiej Stali mieli w ubiegłą zimę. W specjalnym systemie do tworzenia kalendarza znajdowały się zdjęcia związane z drużyną Stali Gorzów. Udostępnili je dwaj znani w świecie żużla gorzowscy fotoreporterzy Radosław Kalina i Marcin Szarejko.

– Już w ubiegłym roku wyszliśmy z pomysłem, by dzięki współpracy Stali i Sonaru stworzyć personalizowany kalendarz z wybranymi zdjęciami. Teraz czeka nas druga edycja. W tej formie dostępny będzie rozmiar A3 pionowy. Zaproponujemy pięć layoutów, a klient pod te podkłady będzie mógł wybierać odpowiadające mu fotografie. Z projektem ruszymy w listopadzie – zdradza Sylwia Lewandowska z firmy Sonar.

Do wyboru kibiców będzie blisko 80 zdjęć, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Kalendarze będzie można personalizować za pomocą strony internetowej. Po zaakceptowaniu trafią do produkcji, a już po kilku dniach będą do odbioru w sklepie klubowym Stali Gorzów. Kolejne szczegóły podamy wkrótce.

Udostępnij