Skończył się sezon, a już niebawem skończy się 2013 rok, w związku z tym Klub Sportowy Stal Gorzów przygotował dla kibiców trzy rodzaje kalendarzy.

 

Pierwszy z kalendarzy będzie można zawiesić na ścianie, gdyż jest to kalendarz trójdzielny. Do sprzedaży trafiły również kalendarze książkowe, które mogą posłużyć nam jako notatnik czy dziennik, w którym możemy zapisywać istotne dla nas informacje lub wydarzenia.

 

Mamy również ofertę dla fanów pragnących stworzyć własny, niepowtarzalny kalendarz. Drugi rok z rzędu KS Stal Gorzów wraz z firmą Sonar będzie realizować projekt z personalizowanymi kalendarzami dla kibiców. Do wyboru fanów będzie blisko 80 zdjęć.

 

– Już w ubiegłym roku wyszliśmy z pomysłem, by dzięki współpracy Stali i Sonaru stworzyć personalizowany kalendarz z wybranymi zdjęciami. Teraz czeka nas druga edycja. W tej formie dostępny będzie rozmiar A3 pionowy. Zaproponujemy pięć layoutów, a klient pod te podkłady będzie mógł wybierać odpowiadające mu fotografie. Z projektem ruszymy w listopadzie – zdradza Sylwia Lewandowska z firmy Sonar.

Udostępnij