Dobrze znany kibicom w Gorzowie Słoweniec Matej Zagar podpisał kontrakt ze Stalą Gorzów. Oznacza to, że skład żółto-niebieskich na sezon 2014 jest już prawie w całości skompletowany.

 

– Wybrałem Stal Gorzów, bo tutaj czuję się jak w moim rodzimym klubie. Spędziłem tu większość mojej żużlowej kariery, ale nie zdobyłem jeszcze złotego medalu, więc mam wielką nadzieję, że razem z drużyną osiągniemy ten cel. To wiele znaczy dla mnie jak i dla fanów – mówi jeden z najcieplej odbieranych w Gorzowie obcokrajowców.

 

Matej deklaruje, że teraz chciałby zostać w Gorzowie na wiele lat i ma nadzieję, że nie przeszkodzą mu w tym kolejne zmiany regulaminu, przez które musiał odejść z nadwarciańskiego klubu po sezonie 2012.

 

Słoweniec już rozpoczął przygotowania do kolejnego roku zmagań. Główny cel: utrzymać odpowiednią sylwetkę i być w pełni formy kondycyjnej przed nowym sezonem.

 

Zagar dodaje, że nie może doczekać się już kolejnych występów przed gorzowską publicznością. – Tutejsi fani podczas meczów w Gorzowie zawsze dają odczuć, że jestem tu mile widziany. To jest cudowne! Mogę Wam tylko powiedzieć drodzy fani, że cieszę się na samą myśl o powrocie do Was!!! Proud to be yellow! – powiedział na koniec nowy nabytek gorzowskiej Stali.

 

Udostępnij