Kibice, do dzieła! Drugi rok z rzędu Klub Sportowy Stal Gorzów wraz z firmą „Sonar” realizuje innowacyjny na skalę żużlowej Polski projekt z personalizowanymi kalendarzami dla fanów.

 

Można już tworzyć spersonalizowane kalendarze żółto-niebieskich! Pierwszą możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego kalendarza kibice gorzowskiej Stali mieli w ubiegłą zimę. W specjalnym systemie do tworzenia kalendarza znajdowały się zdjęcia związane z drużyną Stali Gorzów. Udostępnili je dwaj znani w świecie żużla gorzowscy fotoreporterzy Radosław Kalina i Marcin Szarejko.

 

– Już w ubiegłym roku wyszliśmy z pomysłem, by dzięki współpracy Stali i Sonaru stworzyć personalizowany kalendarz z wybranymi zdjęciami. W tej formie dostępny jest rozmiar A3 pionowy. Zaproponowaliśmy pięć layoutów, a klient pod te podkłady może wybierać odpowiadające mu fotografie. Wystarczy wejść na stronę internetową stalgorzow.fotoprintum.pl. Po zaprojektowaniu kalendarza dostarczyć go może pod adres domowy kurier, ale będzie również możliwość odebrania ich w sklepie klubowym w Askanie – zdradza Sylwia Lewandowska z firmy Sonar.

 

Do wyboru kibiców jest blisko 80 zdjęć, wszystkie wykonane zostały w sezonie 2013.

Udostępnij