15 listopada w ośrodku Cysters w Mironicach odbyło się kolejne spotkanie Business Speedway Clubu. Zgromadzeni goście z pewnością zapamiętają tę imprezę na długi czas…

Sala ośrodka Cysters została wypełniona do ostatniego miejsca. Na spotkaniu pojawili się działacze, pracownicy klubu, ale również zawodnicy – kapitan Krzysztof Kasprzak, Tomasz Gapiński, Bartosz Zmarzlik i Adrian Cyfer. W trakcie imprezy zadbano również o niespodziankę. Tylnymi drzwiami na salę wszedł Matej Zagar, który zasili skład gorzowskiej Stali w sezonie 2014.

Jakub Koziczyński, właściciel ośrodka Cysters bardzo pozytywnie ocenia listopadowe spotkanie BSC. – Było wyjątkowo, miłym zaskoczeniem była frekwencja sponsorów i niespodzianka w postaci Mateja, która była uwieńczeniem całej imprezy. Z naszej strony wszystko zagrało, dlatego cieszymy się, że to właśnie u nas odbyło się spotkanie sponsorów Stali. Mamy nadzieję, że nie jest to ostatnia tego typu impreza – powiedział właściciel Cystersa.

A co o spotkaniu sponsorskim sądzi prezes żółto-niebieskich Ireneusz Maciej Zmora? – Oby więcej takich spotkań. W Mironicach podziękowaliśmy naszym sponsorom za wsparcie w roku 2013, rozdaliśmy kilkadziesiąt statuetek, a przy okazji zaprezentowaliśmy nowego zawodnika w drużynie. W ośrodku Cysters wszyscy czuli się jak u siebie, dlatego jestem pewien, że nie raz tu wrócimy – podsumował sternik gorzowskiej Stali.

Udostępnij