Zima to okres, kiedy schroniska dla zwierząt przeżywają swój najtrudniejszy czas. Klub Sportowy Stal Gorzów nie zapomina o swoim podopiecznym Łobuzie i jego czworonożnych kolegach ze schroniska.

 

Gorzowska Stal we współpracy ze sklepem zoologicznym Bonzoo postanowiła wesprzeć przed świętami zaprzyjaźnione schronisko Azorki położone przy ulicy Fabrycznej.

 

– Pojechaliśmy dziś do Azorków i przekazaliśmy 40 kilogramów karmy. Stal zwłaszcza w okresie przedświątecznym bardzo chętnie bierze udział w tego typu akcjach. Wcześniej uczestniczyliśmy w spotkaniach z przedszkolakami, teraz postanowiliśmy wesprzeć schronisko i odwiedzić Łobuza. Z pewnością podzieli się karmą ze swoimi towarzyszami z budy. Kierownictwo schroniska było bardzo zadowolone z naszej wizyty. Przyłączamy się do apelu by działać i pomagać Azorkom – powiedział trener gorzowskiej Stali Piotr Paluch.

 

Nasza dzisiejsza akcja nie byłaby możliwa gdyby nie współpraca ze sklepem Bonzoo. – Jako sklep zoologiczny nie mogliśmy pozostać obojętni na tego typu akcje. Tym bardziej, że łączy ona w sobie dwie nasze pasje, czyli miłość do zwierząt i gorzowskiego speedway’a. Jesteśmy przekonani, że nie będzie to jednorazowa pomoc z naszej strony, a gorzowskich fanów żużla posiadających zwierzaki zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu www.bonzoo.pl, w którym znajdą Państwo wszystkie artykuły dla swoich pupili – powiedział Adam Ignaszak.

 

Udostępnij