Kibice gorzowskiej Stali jak do tej pory w dużym stopniu stawiają na całoroczne wejściówki meczowe. Klub sprzedał już niemal 2000 karnetów.

 

Sprzedaż karnetów na sezon 2014 ruszyła 8 listopada. Od tej pory do połowy grudnia kibice Stali, którzy posiadali już całoroczne wejściówki w roku 2013, mogli przedłużać ich ważność. W sprzedaży zamkniętej Stal sprzedała niemal 1,5 tysiąca wejściówek.

 

Od momentu uruchomienia sprzedaży otwartej, na kupno karnetu zdecydowało się już niemal 500 fanów. – Te liczby cieszą i pokazują, że przyszłoroczne rozgrywki mogą przyciągać pełen stadion co mecz. Nasza drużyna po wzmocnieniach bardzo przypadła do gustu kibicom, dlatego liczymy na niezapomniane widowiska przy pełnych trybunach. Dołożymy wszelkich starań, by spotkania przy Śląskiej były nie tylko pełne emocji sportowych, ale także dodatkowych akcji, które zapadną w pamięć kibicom – powiedział Jacek Gumowski, marketing manager żółto-niebieskich.

 

Sprzedaż karnetów odbywa się wyłącznie w sklepie klubowym w Galerii Askana. Posiadacze Kart Kibica przy zakupie karnetu muszą ją okazać, z kolei fani, którzy jeszcze nie wyrobili karty, wypełniają specjalny formularz.

 

Ceny wejściówek pod linkiem – tutaj.

Udostępnij