Gorzowska Stal nawiązała współpracę z działającym od października torem kartingowym. Na wiosnę w planach jest organizacja imprezy, w której udział wezmą zawodnicy żółto-niebieskich.

 

Gryf Karting mieści się przy Al. 11 Listopada 159. Tor ma ponad 200 metrów długości, a do dyspozycji gorzowian jest osiem gokartów „dwusetek” o mocy około siedmiu koni mechanicznych. Tor otwarty jest przez cały tydzień.

 

Osoby odwiedzające Gryfa miały już okazję zobaczyć baner Stali przy torze. Ale to nie jedyna forma współpracy. Jak zapowiada Andrzej Cegła, menadżer toru, na wiosnę Gryf chce zorganizować ze Stalą dużą imprezę, w której na gokartach pojawią się zawodnicy żółto-niebieskich. – Będzie również pula nagród dla kibiców i masa innych atrakcji. Czekamy więc na wiosnę i rozpoczęcie sezonu – mówi menadżer.

 

Również nadwarciański klub ma nadzieję na udaną kooperację z Gryfem. – Maszyny, emocje, prędkość. Wiele nas łączy, dlatego postanowiliśmy wejść we współpracę z gorzowskim torem kartingowym. A gdy ruszą rozgrywki ligowe, wszyscy spotkamy się na zawodach kartingowych, w których wezmą udział nasi żużlowcy. Sami jesteśmy ciekawi, jak zaprezentują się za kierownicami gokartów – przyznaje Jacek Gumowski, marketing manager Stali.  

Udostępnij