W nocy z wtorku na środę przywitaliśmy nowy rok. Klub Sportowy Stal Gorzów zachęca kibiców do zakupu jednego z trzech rodzajów kalendarzy.

 

Pierwszy z kalendarzy można zawiesić na ścianie, gdyż jest to kalendarz trójdzielny. Do sprzedaży trafiły również kalendarze książkowe, które mogą posłużyć nam jako notatnik czy dziennik, w którym możemy zapisywać istotne dla nas informacje lub wydarzenia.

 

Mamy również ofertę dla fanów pragnących stworzyć własny, niepowtarzalny kalendarz. Drugi rok z rzędu KS Stal Gorzów wraz z firmą Sonar realizuje projekt z personalizowanymi kalendarzami dla kibiców. Do wyboru fanów jest blisko 80 zdjęć.

 

– Już w ubiegłym roku wyszliśmy z pomysłem, by dzięki współpracy Stali i Sonaru stworzyć personalizowany kalendarz z wybranymi zdjęciami. W tej formie dostępny jest rozmiar A3 pionowy. Zaproponowaliśmy pięć layoutów, a klient pod te podkłady może wybierać odpowiadające mu fotografie. Wystarczy wejść na stronę internetową stalgorzow.fotoprintum.pl. Po zaprojektowaniu kalendarza dostarczyć go może pod adres domowy kurier, ale będzie również możliwość odebrania ich w sklepie klubowym w Askanie – zdradza Sylwia Lewandowska z firmy Sonar.

Udostępnij