Klub Sportowy Stal Gorzów rozpoczyna rekrutację nowych podprowadzających na sezon 2014. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

 

Jeśli jesteś młoda, energiczna, lubisz i potrafić tańczyć, kręci cię warkot motorów, chcesz spróbować czegoś nowego, poczuć zapach żużla, ducha rywalizacji i jesteś w stanie pokochać żółto-niebieskie barwy, czekamy właśnie na Ciebie! Masz niepowtarzalną okazję stać się dziewczyną Stali Gorzów. Klub właśnie ogłasza casting na nowe podprowadzające.

 

Szukamy dziewczyn, które zasilą ekipę tańczących pod taśmą. Mile widziane doświadczenie w pracy jako hostessa, modelka lub tancerka. Może to być jedna z największych przygód w życiu.

Warunkiem udziału w konkursie jest ukończony 18 rok życia oraz wypełnienie kwestionariusza (link) i wysłanie go  na adres redakcja@stalgorzow.pl. Do wiadomości należy dołączyć dwa zdjęcia (jedno twarzy, drugie całej postaci).

 

Konkurs będzie się składał z kilku etapów, podczas których wyłonimy 7 dziewczyn, które będą współpracowały ze Stalą Gorzów jako podprowadzające i hostessy. Wypełnione dokumenty należy wysłać do 3 lutego 2014 r. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Udostępnij