Profil gorzowskiej Stali na najpopularniejszym obecnie portalu społecznościowym Facebook ma już prawie 20 tysięcy polubień. Popularnością cieszą się również pozostałe media społecznościowe klubu – Twitter i Instagram.

 

Oficjalny profil Stali Gorzów na Facebooku powstał 24 maja 2010 roku. Od tamtej pory trafiają na niego liczne newsy, fotorelacje, organizowane są też konkursy i wrzucane są wszelkie ciekawostki z życia klubu, o których kibice nie przeczytają nigdzie indziej.

 

Popularność naszego profilu cały czas rośnie i na dzień dzisiejszy lubi go już 19 tysięcy 865 użytkowników. Od magicznej bariery 20 tysięcy polubień dzieli więc nas już tylko 135 kliknięć. Zachęcajcie więc swoich znajomych, by dołączyli do grona facebookowych Stalowców, udostępniajcie linki z naszego profilu i sami przesyłajcie nam ciekawe fotografie lub wspomnienia z żużlowego szlaku.

 

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia naszych profili Twitter i Instagram. Razem ze Stalą „ćwierka” ponad 1500 osób, z kolei stalowego Instagrama śledzi 144 kibiców.  

Udostępnij