Pracownicy Klubu Sportowego Stal Gorzów nie próżnują i intensywnie przygotowują kolejną odsłonę Balu Charytatywnego. Do siedziby klubu dotarły już pierwsze fanty na licytacje.

 

Dziś przedstawiamy dziewięć gadżetów otrzymanych od klubów, Filharmonii Gorzowskiej, premiera Donalda Tuska i Nickiego Pedersena. Prezes Rady Ministrów przekazał na licytację gustowną, porcelanową filiżankę z podstawką, „Power” podarował swój zestaw ubrań z 2013 roku, w skład którego wchodzi kurtka, koszulka i czapka z daszkiem z rozmiarze M. Filharmonia przekazała „kartę melomana”, dzięki której wejdziemy na wszystkie wydarzenia organizowane przez instytucję do końca sezonu artystycznego 2013/2014.

 

Nie zawiodły również inne kluby sportowe. Od Legii Warszawa otrzymaliśmy koszulkę z podpisami całej drużyny, Piast Gliwice przekazał koszulkę i piłkę z autografami wraz z okolicznościowym szalikiem z rozgrywek Ligi Europejskiej. Asseco Gdynia podarowało dwa kalendarze ścienne z podpisami – na jednym prezentują się koszykarze, a na drugim cheerleaderki. Na licytacje trafią również plastrony Mateja Zagara (z Grand Prix 2013) oraz Bartosza Zmarzlika (z Finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski). Ostatni z wymienionych fantów podarował nam klub z Tarnowa.

 

Jednocześnie informujemy, że to nie wszystkie fanty, które trafią na licytacje. Systematycznie będziemy prezentować nowe gadżety, których przekazanie zadeklarowały kolejne ciekawe osoby, instytucje i kluby.  

Udostępnij