Konkurs na podprowadzające Stali Gorzów wkracza w drugą fazę. Do klubu zgłosiło się blisko 50 kandydatek na podprowadzające i hostessy Stali Gorzów.

 

Konkurs ogłosiliśmy w styczniu. Jeszcze tego samego dnia zaczęły przychodzić do nas maile kandydatek. Zgłoszenia napływały m.in. z Jastrowia, Recza, Gryfina, Szczecina, Kostrzyna nad Odrą, Słubic, Skwierzyny, Międzyrzecza, Barlinka, Rzepina czy włoskiego Montecatini Terme… Ciekawostką jest również kandydatura dziewczyny pochodzącej z Zielonej Góry.

 

Z uwagi na duże zainteresowanie postanowiliśmy wyłonić 15 kobiet, które będą rywalizowały o miano podprowadzających Stali Gorzów. To właśnie spośród nich wybierzemy siedem dziewczyn, które w sezonie 2014 będą podprowadzały naszych zawodników.

 

– Chciałam spróbować czegoś nowego, cieszę się, że udało mi się dostać do drugiego etapu, oby tak dalej – powiedziała nam Klaudia.

 

Z kolei Jagoda przyznaje, że wzięła udział w konkursie, bo fanką Stali jest od kilku lat: – Od razu spodobała mi się atmosfera na meczach, poza tym postanowiłam wysłać swoją kandydaturę, bo namówili mnie do tego znajomi. Cieszę się, że dostałam się do następnego etapu, bo to dla mnie kolejne doświadczenie i duża szansa.

 

Planujemy przeprowadzić kilka etapów castingu, szczegóły niebawem, na pewno będzie interesująco, energicznie, wesoło i „pięknie”.

Udostępnij