Bliska naszemu środowisku osoba potrzebuje pomocy. Jest nim ośmiolatek Kubuś. Chłopiec urodził się z jedną z najcięższych wad serca – HLHS (niedorozwój lewego serca). Przeszedł dwie poważne operacje, jednak okazało się, że jego rozwój odbiega od innych dzieci. Po dokładnych badaniach okazało się, że Kubuś cierpi również na połowiczne lewostronne porażenie mózgowe.

 

Obecnie, aby polepszyć stan psychofizyczny chłopca i umożliwić mu lepszy rozwój rodzina zbiera środki na regularne rehabilitacje. To jest jedyna szansa, aby Kubuś mógł się podnieść i funkcjonować jak każdy.

 

Jeśli jesteś dobrym człowiekiem i krzywda ludzka nie jest Ci obojętna masz trzy sposoby, aby pomóc Kubusiowi.

 

Pierwszym i najważniejszym sposobem jest udział w charytatywnych aukcjach, z których dochód zostaje przeznaczany na wyjazd rehabilitacyjny. Na aukcjach dostępne są najróżniejsze fanty oraz cegiełki za niewielkie środki pieniężne. Możesz również przelać dowolną kwotę na rehabilitację Kubusia. Każdy z nas może przyczynić się do pomocy i dołożyć swoją cegiełkę.

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=14426536

 

Kolejnym sposobem jest przekazanie 1 procenta podatku.

 

 

Trzecim i najłatwiejszym sposobem, do którego również zachęcamy, jest maksymalna promocja jego strony na Facebooku i udostępnianie tego newsa.

 

https://www.facebook.com/pages/Pom%C3%B3%C5%BC-Kubusiowi/142438019140103

 

Każda złotówka w tej sytuacji jest na wagę złota.

 

 

Klub Sportowy Stal Gorzów przyłącza się do apelu o pomoc dla Kubusia.

Udostępnij