Do siedziby nadwarciańskiego klubu dotarły nowe gadżety, które trafią na licytacje podczas kolejnego Balu Charytatywnego Stali Gorzów.

 

Coroczną charytatywną imprezę żółto-niebieskich postanowili wesprzeć skoczkowie narciarscy. Otrzymaliśmy zdjęcie z autografem całej drużyny skoczków polskich, zdjęcia Kamila Stocha – mistrza olimpijskiego z Soczi 2014 z autografem oraz plastron Klemensa Murańki z życiowego skoku na odległość 200 metrów w Planicy.

 

Dotarły do nas również koszulki z autografami polskich klubów piłkarskich – PGE Skry Bełchatów, Widzewa Łódź, Korony Kielce i Miedzi Legnica.

 

Nie zawodzi jak zwykle środowisko żużlowe. Koszulkę z autografem przekazał nam Greg Hancock, mamy też plastron reprezentacji żużlowej Polski z autografami zawodników od GKSŻ, plastron z Sanok Cup 2014 od Ruszkiewicz Sport Marketing i rogi żużlowe z SGP Gorzów 2012 z autografami pierwszej trójki – M. Vaculika, Ch. Holdera i B. Zmarzlika.

 

Nie lada gratką będzie też rękawica Krzysztofa Hołowczyca z rajdu Dakar z autografem.

 

Na chwilę obecną w puli fantów znajduje się już 40 pozycji i jest to nasz rekord pod względem ilości gadżetów przeznaczonych na licytacje.

Udostępnij