Grand Prix Polski w Gorzowie odbędzie się 30 sierpnia. Klub kończy właśnie sprzedaż zamkniętą biletów, która przeznaczona była dla posiadaczy karnetów na mecze Stali. W niedzielę rozpoczynamy przedsprzedaż.

 

Przedsprzedaż biletów na Grand Prix Polski w Gorzowie potrwa od 23 lutego do 15 marca. Bilety na trybunę niską kosztować będą 80 złotych (pierwszy łuk), 115 złotych (prosta) i 60 złotych (drugi łuk). W przypadku trybuny wysokiej, za bilet na pierwszy łuk zapłacimy 110 złotych, za bilet na prostą 135 złotych, a za bilet na drugi łuk 80 złotych.

 

Sprzedaż otwarta wystartuje 16 marca i wtedy ceny wejściówek podskoczą do góry. Za bilety na trybunę niską zapłacimy 90 złotych (pierwszy łuk), 130 złotych (prosta) i 65 złotych (drugi łuk). Za bilety na trybunę wysoką trzeba będzie zapłacić odpowiednio 120 złotych (pierwszy łuk), 150 złotych (prosta) i 90 złotych (drugi łuk).

 

Bilety na Grand Prix w przedsprzedaży będą do nabycia w sklepie klubowym w Galerii Askana, a także na stronie www.stal.kupbilety.pl.

 

Kibice posiadający karnet po zakończeniu sprzedaży zamkniętej mogą nabyć wejściówki po promocyjnych cenach jedynie w tej samej strefie stadionu do 18 kwietnia.

Dzieci do lat siedmiu wejdą na zawody za darmo (bez rezerwacji miejsca).

Udostępnij