Gorzowska Stal na najbliższy czwartek zaplanowała pierwszy trening na stadionie im. Edwarda Jancarza w tym roku. O ile aura nie pokrzyżuje planów Stalowcom pierwsze zajęcia na torze „żółto-niebiescy” rozpoczną o godz. 14:00.

 

W treningu wezmą udział krajowi zawodnicy Stali: Krzysztof Kasprzak, Piotr Świderski, Bartosz Zmarzlik, Adrian Cyfer, Łukasz Kaczmarek oraz Szwed Linus Sundstroem.

 

W czwartkowych zajęciach kibice, którzy przybędą na stadion z pewnością nie zobaczą Tomasza Gapińskiego. Popularny Gapa przeszedł dwa tygodnie temu operację kontuzjowanego w minionym roku obojczyka. – Tomasz znów ma problemy z tym samym urazem. Przeszedł jednak pomyślnie zabieg i obojczyk został naprawiony – powiedział trener Piotr Paluch.

 

Niepewny jest start Gapińskiego w pierwszych tegorocznych sparingach, jednak zawodnik Stali wierzy, że uda mu się wrócić do ścigania już na pierwszą kolejkę Enea Ekstraligi. – Wszystko zależy od tego jak zawodnik będzie się czuć i jak jego rehabilitacja będzie przebiegała. Jesteśmy jednak dobrej myśli i liczymy, że Tomek wróci niebawem do treningów – powiedział Piotr Paluch.

 

Kibiców, którzy chcą zobaczyć pierwszy trening w tym roku na stadionie przy Śląskiej zapraszamy jutro od godz. 14:00. Dla fanów „żółto-niebieskich” możliwość zajęcia sektorów od strony ul. Jasnej.

Udostępnij